Schedule

20 Jul Saturday Sat 19:00
Šeštokiškės
Moletai Summer Stage
Buy Ticket Close From €28
27 Jul Saturday Sat 19:00
Pakruojis
Pakruojo manor
Buy Ticket Close From €31
03 Aug Saturday Sat 19:00
Ilzenberg
Ilzenberg manor
Buy Ticket Close From €31
09 Aug Friday Fri 19:00
Anyksciai
Anyksciu wine factory yard
Buy Ticket Close From €31
10 Aug Saturday Sat 19:00
Dreverna
Dreverna port
Buy Ticket Close From €28
17 Aug Saturday Sat 19:00
Birstonas
Summer amphitheater
Buy Ticket Close From €31
24 Aug Saturday Sat 19:00
Kaunas
Yacht Club
Buy Ticket Close From €31

Description

Andrius Mamontovas pristato koncertinio turo 'VIENAS' tęsinį – 'VIENAS. VASARA'

Liepos 6 – Rugpjūčio 24 dienomis Andrius aplankys 8 ypatingas Lietuvos vietas, kuriose ant scenos lips vienas – panašiai kaip 1995 m. vykusiuose solinio albumo „Pabėgimas“ pristatymo koncertuose. 

Koncertuose skambės legendinės ir publikos vienu balsu dainuojamos dainos, taip pat nauji, mažai kam girdėti kūriniai. Atkuriant išskirtinį koncertų formatą, žiūrovai turės neeilinę galimybę užduoti klausimus užrašant juos ant lapelių, o pauzėse tarp dainų išgirsti paties A. Mamontovo atsakymus. Šis koncertų turas pasižymės itin jaukiais, netgi romantiškais koncertais po atviru dangumi, kuriuose klausytojai galės mėgautis muzika įsitaisius ant pievoje pasitiestų pledų.

Daugiau nei 40 metų į sceną žengiantis Andrius kviečia atvykti į turo 'VIENAS. VASARA' koncertus nuostabiai gražiose Lietuvos vietose ir patirti šiltesnį bei glaudesnį ryšį tarp atlikėjo ir klausytojų.

Koncertai vyks lauke, o lietuviška vasara kupina išdaigų. Renginio dalyviai, esant šlapioms ar vėsioms orų prognozėms, kviečiami pasirūpinti lietpalčiais ar kitomis komfortą užtikrinančiomis priemonėmis. 

Stovimi bilietai – galimybė koncertu gėrėtis nuo ant pievos pasitiesto pledo. 

Koncerto formatas sėdimas, todėl pirkusiems sėdimas vietas kur atsisėsti parūpins organizatoriai, o pirkusiems stovimas – pasirūpinti ant ko įsitaisyti teks patiems.

Bilietų sėdimoms vietoms kiekis ribotas.

Artėjant koncertui bilietai brangs.


Pirkdami bilietus į VšĮ „Creators 76“ organizuojamą renginį sutinkate, kad galite būti nufilmuoti ar nufotografuoti, o renginio metu padarytos nuotraukos ir (arba) vaizdo įrašai gali būti skelbiami viešai be papildomo Jūsų sutikimo socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse. Jei nepageidaujate būti fotografuojami ir (arba) filmuojami arba nesutinkate su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti renginio organizatorius.


Organizatorius
VŠĮ Creators 76. 
Jūros g. 2-35, LT-92118 Klaipėda
+37060404444 / hi@creators.lt
Įmonės kodas 305807310


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių.Photo and video

Share