Aprašymas

VIKTORAS ŠENDEROVIČIUS

NAUJA PROGRAMA „UŽSIENIO AGENTO KONCERTAS“

„Šį pranešimą (medžiagą) sukūrė ir (ar) išplatino užsienio žiniasklaidos priemonė, veikianti kaip užsienio agentas, ir (ar) Rusijos juridinis asmuo, veikiantis kaip užsienio agentas“.

Taip jau atsitiko, kad minėti žodžiai (kaip privalomas žymėjimas) 2021 metais tapo savotišku geros žurnalistikos ir publicistikos kokybės ženklu Rusijoje. Likus kelioms dienoms iki naujųjų metų, madingas „Užsienio agento“ statusas buvo suteiktas ir išskirtiniam dramaturgui, televizijos laidų vedėjui, žurnalistui Viktorui Šenderovičiui.

Po to savaime atsirado naujas pavadinimas naujai programai ir naujai knygai.

Naujoje programoje „Užsienio agento koncertas“ galima išgirsti visiškai naujų pjesių ištraukų, monologų, pasakojimų apie įdomius žmones, daug mėgstamų kūrinių, be to, programoje numatytas ir laikas bendravimui su publika ir atsakymams į rūpimus klausimus. V. Šenderovičiaus bendravimas su savo žiūrovu apskritai yra ypatinga magija. Ar tai būtų daugiamilijoninė federalinio televizijos kanalo auditorija, ar koncertų salė, ar mažas knygynas – kiekvienas jaučia, kad su juo vedamas pokalbis, ir žiūrovas iš to, kas pasakyta, pats daro visas išvadas.

Juk be jūsų visa tai neturi jokios prasmės.

Viktoras Šenderovičius yra ne tik žinomas rašytojas, žurnalistas ir satyrikas, bet ir balsas, kuris be baimės sako tiesą valdžiai. Jo aštrus ir visada kryptingas sąmojis kažkada buvo pagrindinė seniai neberodomų televizijos programų „Lėlės“, „Išvados“ ir „Nemokamas sūris“ tema, taip pat satyrinė rubrika laikraštyje ir daugybė radijo laidų „Maskvos aidas“ ir „Laisvės radijas“.

Galbūt jau žinote, kad šis bebaimis žmogus daugelį metų buvo politikams lyg rakštis subinėje, susidūręs su atleidimais, cenzūra, tremtimi ir persekiojimu. Tačiau pagrindinis jo ginklas visada buvo sąmojis, satyra, humoras ir juokas.

Nepraleiskite šios retos progos gyvai ir asmeniškai pasimėgauti Viktoro Šenderovičiaus sąmoju ir humoru.

Įsigykite bilietus dabar!

Renginys vyks rusų kalba.


Dėmesio!!! Galime drąsiai paskelbti išskirtinį dalyką: Baltijos šalyse knygų pardavimo dar nebuvo! Ir nebus. Tiktai pas mus!

Perkant bilietą (papildomose parinktyse) galite įsigyti Viktoro Šenderovičiaus knygą „Užsienio agento dienoraštis“ 

Knygą "Lec. XX amžius" Viktoro Šenderovičiaus projektas galima užsakyti čia 


Mes jūsų laukiame!

„Užsienio agento dienoraštis“  

Knygos aprašymas: „Užsienio agento dienoraštis“ – nauja Viktoro Šenderovičiaus knyga, sudaryta remiantis jo pastarųjų metų Facebook ir geriausiais žurnalistiniais tekstais. Pasak autoriaus, šis dienoraštis yra Putino režimo „galutinės stadijos“ įamžinimas...

Knyga išleista Izraelyje, išspausdinta Vokietijoje. Ši knyga taps tikra retenybe, nes ji išleista tik 1000 egzempliorių tiražu, jų didžiąją dalį jau išpardavė autoriaus gerbėjai iš viso pasaulio, su jo autografu.


Viktoro Šenderovičiaus projektas „Lec. XX amžius“ 

Kolekcinis albumas su geriausiomis XX amžiaus garsaus lenkų satyriko Stanislovo Ježio Leco (Stanisław Jerzy Lec) fotografijomis ir aforizmais.

Šenderovičiaus projektą parėmė Dmitrij Zimin (Dmitry Zimin).

APIE LEIDINĮ

- 180 XX amžiaus fotografijų (tarp autorių: Henri Cartier-Bresson, Sebastião Salgado,

Antanas Sutkus, Yuri Rost ir daugelis kitų)

– 180 Stanislovo Ježio Leco (Stanisław Jerzy Lec) aforizmų.

Didelio formato: 297 x 272

348 puslapių

Kietu viršeliu

Kolekcinis leidimas

Projekto autorius – Viktoras Šenderovičius

Meninė redaktorė – Olga Annanurova

Vertėja ir projekto koordinatorė iš Lenkijos pusės – Valentina Čiubarova (Valentina Chubarova)


Knygos aprašymas: ŠIOS KNYGOS ISTORIJA (rusų kalba)

Nuotraukos ir vaizdo medžiaga

Bendrinti