Aprašymas

The Italian Tenors

Balandžio 29 dieną koncertų salėje „Lielais Dzintars“ pasirodys dešimtmetį gyvuojantis vokalinis trio „The Italian Tenors“.

The Italian Tenors – tai trio, kurė sudaro sėkmingiausi Italijos tenorai Evans Tonon, Sabino Gaita ir Luca Sala. Grandiozinėje koncertinėje programoje jie apjungia garsias italų operų arijas ir estrados dainas pasitelkdami savo klasikinės choreografijos balsus ir originalias aranžuotes. Jų repertuare yra tokios dainos kaip Lucio Dalla Caruso, The Love theme iš „The Godfather“, Leonard Cohen Hallelujah, „Time to Say Goodbye“, „Piccola e Fragile“, „Gloria“ ir daugelis kitų.

Trio susideda iš italų dainininkų Sabino Gaita, Luca Sala ir Evans Tonon. Sabino yra kilęs iš pietų Italijos, tačiau anksti persikėlė į Milaną studijuoti muzikos. Jis groja saksofonu, klarnetu ir pianinu, taip pat mėgsta rašyti pop dainas. Kai ne gastroliuoja su italų tenorais, Sabino bendradarbiauja su Turino operos teatru. Luca studijavo muziką Milane, kur susitiko su Sabino vietinėje konservatorijoje. Be dainavimo, jis groja fleita ir kuria dainas daugeliui garsių Italijos atlikėjų. Jo sukurta daina 2012 m. laimėjo garsųjį Italijos muzikos festivalį Sanremo. Evans muziką studijavo Londone ir Romoje. Prieš prisijungdamas prie Italijos tenorų, jis atliko keletą pagrindinių vaidmenų daugelyje Italijos operos teatrų. Jis taip pat yra profesionalus aktorius, vaidinantis italų filmuose, serialuose ir laidose.


Nuotraukos ir vaizdo medžiaga

Bendrinti