KALENDORIUS

02 Grd Šeštadienis Št 19:00
Telšiai
Telšių kultūros centras
Pirkti Bilietą Uždaryti Nuo €26
03 Grd Sekmadienis Sk 19:00
Mažeikiai
Mažeikių kultūros centras
Pirkti Bilietą Uždaryti Nuo €26
08 Grd Penktadienis Pn 19:00
Tauragė
Tauragės kultūros centras
Pirkti Bilietą Uždaryti Nuo €26
09 Grd Šeštadienis Št 19:00
Šilutė
Šilutės kultūros ir pramogų centras
Pirkti Bilietą Uždaryti Nuo €26
12 Grd Antradienis An 19:00
Klaipėda
Žvejų rūmai (Didžioji salė)
Pirkti Bilietą Uždaryti Nuo €30
13 Grd Trečiadienis Tr 20:00
Kaunas
VDU didžioji salė
Pirkti Bilietą Uždaryti Nuo €30
02 Sau Antradienis An 20:00
Vilnius
Lietuvos nacionalinis dramos teatras (Didžioji salė)
Pirkti Bilietą Uždaryti Nuo €44
03 Sau Trečiadienis Tr 20:00
Vilnius
Lietuvos nacionalinis dramos teatras (Didžioji salė)
Bilietų nėra

Aprašymas

Andriaus Mamontovo koncertinis turas „Vienas“ – mylimą atlikėją išvysime kitokiame amplua

Birželį praūžęs grandiozinis jubiliejinis Andriaus Mamontovo koncertas į Vilniaus Vingio parką sukvietė gausų būrį klausytojų. Kartu su Modesto Pitrėno vadovaujamu orkestru legendines dainas atlikęs tautiečių mylimas atlikėjas teigia, kad ši patirtis buvo lengva ir gera ir tiki, kad žmonių atmintyje šis neeilinis pasirodymas išliks ilgam.

Užklaustas, kaip jaučiasi prabėgus 40 metų scenoje, Andrius atvirauja, kad visi tie metai prabėgo labai greitai ir nepastebimai. Tačiau atsigręžus ir suskaičiavus visus išleistus albumus, surengtus koncertus ir aplankytas pasaulio šalis, prisiminti tikrai yra ką. Sakosi pasiilgstąs muzikos ir scenos, todėl klausytojų ilgai laukti nevers. Jau šį rudenį Andrių pamatysime kitokiame, šiek tiek neįprastame amplua.

Lapkričio 4 dieną prasideda Andriaus Mamontovo koncertinis turas, pavadinimu „Vienas“. Nuo lapkričio iki sausio besitęsiančiame ture atlikėjas aplankys net 13 Lietuvos miestų. Jo kurtų ir atliekamų legendinių dainų sulauks: Alytus, Panevėžys, Šiauliai, Utena, Anykščiai, Mažeikiai, Marijampolė, Telšiai, Tauragė, Šilutė, Klaipėda, Kaunas ir Vilnius.

Turo „Vienas“ metu Andrius scenoje pasirodys vienas. Ir tai nebus įprastas koncertas. „Dainas rašau vienas ir dažnai vienas įrašinėju savo albumus. Man patinka groti su grupe ir dideliais muzikantų kolektyvais, bet kai esi scenoje vienas, užsimezga daug artimesnis ryšys su klausytojais. Juolab, kad mėgstu panaudoti technologijas, kurios leidžia muzikai skambėti pilniau, net jeigu scenoje tik vienas žmogus. Planuoju pasiimti nedidelį robotą, grojantį perkusiniais instrumentais“, – apie klausytojų laukiančius pasirodymus pasakoja atlikėjas.

Žiūrovai turės galimybę ne tik pasiklausyti savo mėgstamiausių dainų, bet ir koncerto metu pabendrauti su pačiu Andriumi, užduoti jam klausimus. Nuolat savo dainoms vis kitokį atspalvį suteikiantis atlikėjas nori ir šį kartą nustebinti klausytojus naujais skambesiais, variacijomis ir įdomesniu pateikimu.

Paklausus ar turo „Vienas“ metu klausytojai išgirs jau simboliu tapusią „Laužo šviesą“, atlikėjas neslėpė šypsenos: „Manau, kad be „Laužo šviesos“ mano koncertai yra nebeįmanomi (šypsosi). Noriu apžvelgti tai, ką esu sukūręs per tuos 40 metų ir išlaikyti sveiką balansą tarp visų mylimų, naujesnių ir man labai brangių dainų.“

Andriaus Mamontovo koncertinis turas „Vienas“ startuoja lapkričio 4 d. Alytaus koncertų salėje. O pabaiga numatoma sausio 3 d. Vilniuje, naujai atidaromoje Lietuvos nacionalinio dramos teatro Didžiojoje salėje. Klausytojai turės progą išbandyti šios salės akustiką ir įrengtas naujas modernias technologijas.


Organizatorius

VŠĮ Creators 76. 

Jūros g. 2-35, LT-92118 Klaipėda

+37060404444 / hi@creators.lt

Įmonės kodas 305807310


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių.


Nuotraukos ir vaizdo medžiaga

Bendrinti