Aprašymas

„The Hustlers“ Malūno lofte.

The Hustlers - tai tarptautinė 4 muzikantų, bliuzo profesionalų komanda, kurioje kiekvienas  turi atskirą, stiprią, asmeninę muzikinę istoriją.

Centrinė „The Hustlers“ grupės figūra – Gregory Boyd (JAV, vokalas ir perkusija). 

1990 metais palikęs JAV karinį jūrų laivyną, Gregory Boyd jau įspaudė savo pėdsaką pasaulinėje muzikos scenoje. Gregory atliekamas unikalus bliuzas, įkvėptas gospel ir  soul muzikos stiliaus mišiniu yra puikus groove, džiazo, globalaus ir nepakartojamo Naujojo Orleano skambesio derinys. 

Gregory kuriama muzika panardina į pasaulio muzikos gylį, o pasirodymai įtraukia, kviečia kartu judėti, priverčia jūsų dvasią sklandyti kartu su kiekvienu akordu.

Gregory Boyd muzikinė patirtis - nuo žavingų televizijos pasirodymų iki šokiruojančių scenų, vietų ir festivalių visame pasaulyje, tokių kaip – „New Orleans Jazz and Heritage Festival“, „Barbados Caribbean Jazz Festival“, „JVC Jazz Festival“, „Blue Note Jazz Festival“, „Arhus Jazz Festival“, „Kopenhagen Jazz Festival“ ir daugelyje kitų. O muzikinės veiklos geografija apima nuo Linkolno centro Niujorke iki pasirodymų Japonijoje, Prancūzijoje, Norvegijoje, Danijoje, Vokietijoje, Kijeve, Latvijoje, Lietuvoje ir kt.

Gregory Boyd užsiima ir švietėjiška veikla. Su bendraminčiais įkūrė platformą „Grįžimas į Naująjį Orleaną“ (GBTNO), kuri yra skirta įkvėpti ir šviesti jaunimą, skleisti informaciją apie turtingą džiazo muzikos istoriją ir jos didžiulį poveikį mūsų pasauliui.

Daugiau informacijos apie Gregory Boyd  https://gregoryboyd.dk

Kitas „The Hustlers“ muzikantas – tai Ismo Haavisto, profesionalus bliuzo atlikėjas iš Lahti, Suomijos. Ismo Haavisto yra žinomas ir kaip dainų autorius, ir kaip puikus bliuzo vokalistas, grojantis gitara ir lūpine armonikėle. Muzikuodamas Ismo kuria ypatingą harmoniją, kai bliuzas kyla iš jo sielos gelmių su labai specifiniu skandinavišku atspalviu.                                         

Daugiau informacijos apie Ismo Haavisto https://www.ismohaavisto.com

Louie Fontaine (Danija) dar vienas „The Hustlers“ muzikantas - tai muzikinių idėjų fontanas, dažnai vienu metu dalyvaujantis keliuose muzikiniuose projektuose. 

Fontaine'as yra dainininkas, gitaristas ir bosistas, rašantis įvairiausių stilių dainas, kurios dažnai pasakoja įmantrias, makabriškas istorijas. Jis taip pat yra puikus  bliuzo dainininkas, kurio muzikinis kelias nuvedė iki Naujojo Orleano, kur muzikavo su     Luizianos soul / R&B meistru Rockie Charlesu. 

Daugiau informacijos apie Louie Fontaine https://www.louiefontaine.com   

Ketvirtasis HUSTLERS narys, pripažintas Latvijos būgninikas Roland Saulitas. Grupės „Latvian blues band“ smogiamoji jėga, aukščiausio lygio profesionalas, subtiliai veikianti bliuzo ritmo mašina.

https://www.latvianbluesband.lv

Išties įspūdingas ketvertas, tai „The Hustler“ komanda.

Birželio 15 d. Malūno lofte „The Hustlers“ atliks Gregory Boyd, Ismo Haavisto bei Louie Fontaine dainas, kurias ritmiškai sustiprins geriausias Latvijos būgnininkas Rolandas Saulitas.

The Hustlers ( USA, Fin, DK, LV)

Gregory Boyd (USA) - vokalas, perkusija.

Ismo Haavisto (FIN) -  voklas, lūpinė armonika, gitara.

Louie Fontaine (DK) - vokalas, bosas.

Roland Saulitas (LV) - mušamieji.

Bilietai:

Bilietai iki 2024-05-31 - 12 Eur

Bilietai nuo 2024-06-01 - 15 Eur

Bilietai koncerto dieną prie durų - 20 Eur


Durys: 19.00 val.

Koncerto pradžia: 20.00 val.

Sėdimų vietų skaičius ribotas.

Renginyje bus filmuojama ir fotografuojama.

Renginio organizatoriai pasilieka teisę neįlesti nepageidaujamų asmenų.


Malūno loftas: +370 671 99998


Nuotraukos ir vaizdo medžiaga

Bendrinti