Aprašymas

Jis derina Šopeną ir NIRVANĄ, hebrajišką lopšinę ir K. Cobainą. Izraelio džiazo pianistas ir kompozitorius Urielis Hermanas pelnė pripažinimą visame pasaulyje už klasikinio fortepijono technikos ir Artimųjų Rytų ritmų derinį.
Pastarąjį dešimtmetį pianistas savo kūrybą pristatė prestižinių festivalių publikai garsiose koncertų salėse Europoje, Azijoje ir JAV. Jo orkestriniai kūriniai, tokie „White Night“ ir „Trys dialogai“ orkestrui su džiazo kvartetu skirti Jenaer Filharmonijai atlikti sulaukė didelio dėmesio šiuolaikinio džiazo scenoje. Ankstesni pianisto albumai „Face to Face“ ir „Awake“ sulaukė kritikų palankumo, o D. Bowie kūrinio „A man who sold the world“ interpretacija pripažinta kaip išskirtinė. "Urielis Hermanas yra vienas įdomiausių dabarties džiazo scenos pianistų“ – teigia leidinys „France Musique“.
Londone veikianti leidykla „Ubuntu Music Label“ išleido labai lauktą trečiąjį pianisto solinį CD albumą „Different Eyes“. Jame pianistas toliau tyrinėja muzikos suvokimo matmenis, perkeldamas klausytoją į savo vaikystės gatves Jeruzalėje, į lopšines, kurias pianistas dainuoja savo sūnui. „Different Eyes“ atskleidžia turtingą kompozicijų derinį, perteikia įvairius muzikinės vizijos aspektus. Kompozicija „Jeruzele“ (su Itamaru Borochovu) kviečia jusliškai pasinerti į brangius vaikystės prisiminimus, o „Nature Boy“, „Luizos“ ir „Fantasia“ subtilybės persipina su svajonių įvaizdžiais. Albume taip pat skamba garsusis F. Chopino Preliudas e-moll, op. 28 Nr. 4 bei M. Jordano sudėtinga kompozicija „MJ“, pasižyminti sudėtingu 23/8 metru.

Albumas “Different Eyes” yra vienintelis, kuriame susitinka muzika, įkvėpusi pianisto vaizduotę: F. Chopinas ir K. Cobainas, A.C. Jobimas ir NIRVANA bei švelni hebrajiška lopšinė.
Koncertas perkeltas iš 2023 m. spalio 14 d., anksčiau įsigyti bilietai galioja.

Nuotraukos ir vaizdo medžiaga

Bendrinti