Top Ticket

D.U.K.

Užsakymas ir apmokėjimas

Kaip išsirinkti renginį?

Pagrindinėje svetainėje galite matyti visus renginius. Taip pat renginius galite rinktis pagal kategorijas, o kalendoriuje pasirinkę norimą datą, matysite visus tos dienos renginius. 

Kaip užsisakyti bilietus interneto svetainėje?

Renginio puslapyje spauskite „Pirkti bilietą“, po ko būsite nukreipti į salės schemą su kainomis ir vietų pasirinkimu. 

Pažymėkite jus dominančias vietas. Schemos dešinėje pusėje yra rodomas jūsų pasirinktų bilietų sąrašas. Jūs turite 10 minučių susimokėti už pasirinktas vietas. 

Paspaudę mygtuką „Mokėjimas“ būsite perkelti į užsakymo puslapį, kuriame turėsite nurodyti bilietų gavėjo duomenis (vardą, pavardę, telefoną ir elektroninį paštą). 

Dar kartą paspaudę mygtuką „Mokėjimas“ būsite nukreipti į bilietų apmokėjimo puslapį.  

Jei užsakymas nebus apmokėtas per nurodytą laiką, jis bus automatiškai panaikintas ir bilietai vėl bus parduodami.

Ar galima užsisakyti bilietus telefonu?

Bilietų pirkimo ir gavimo procesas yra visiškai automatizuotas, todėl neteikiame apmokėjimo telefonu paslaugos.

Kaip apmokėti užsakymą?

Už bilietus galima susimokėti bet kuriuo patogiu būdu, kuris yra įtrauktas į interneto svetainę užsakymo metu: kreditine kortele, „PayPal“, banko pavedimu, taip pat jūsų asmeninio likučio lėšomis.

Ar saugu mokėti kreditine kortele interneto svetainėje?

Užsakymo apmokėjimo puslapiai yra patikimai apsaugoti, visi jūsų įvesti duomenys patenka užšifruotais kanalais į kredito bendrovę. Mes gauname tik mokėjimo patvirtinimą.

Jūsų kortelės duomenys nėra saugomi mūsų sistemoje (išskyrus paskutinius 4 skaitmenis, kad būtų galima identifikuoti), todėl nėra galimybės kažkam gauti jūsų duomenis.

Kaip gauti nupirktus bilietus?

Iš karto po apmokėjimo jūsų užsakyme nurodytu el. paštu gausite skaitmeninius bilietus su QR kodu. 

Skiltyje „Mano paskyra“ (interneto svetainės viršuje, dešinėje pusėje) yra saugomi jūsų bilietai, taip pat visa jūsų užsakymų istorija. 

Prie įėjimo į renginio vietą parodykite savo skaitmeninius bilietus su QR kodu, kad galėtų nuskenuoti.

Rekomenduojame su savimi turėti asmens dokumentą, jeigu kartais jūsų paprašytų jį pateikti. Tokia situacija galima norint patikrinti pirkimo įrodymą ar popieriniam bilietui atspausdinti.

Ar galima įsigyti bilietus su nuolaida?

TopTicket.lt veikia kaip tarpininkas, todėl savarankiškai nuolaidų neteikia.

Nuolaidos suteikiamos tik renginio organizatorių nurodymu. Apie nuolaidas galite sužinoti renginio aprašyme.


Užsakymo keitimas / atšaukimas

Ar galima pakeisti savo užsakymą ar jį atšaukti?

Po to, kai nusipirkote savo bilietus, sandorio negalima atšaukti ir jūs negalite PAKEISTI įsigytų bilietų.

Aš negalėjau patekti į renginį. Ar grąžinsite pinigus?

Nepaisant to, dėl kokios priežasties jūs nedalyvavote renginyje, jūsų bilietai prapuls ir pinigai už juos nebus grąžinti.

Kas nutiks mano bilietams, jei renginys atšaukiamas?

Jei renginys atšaukiamas, mūsų operatoriai apie tai jus informuos, visi pinigai bus grąžinti arba iškeisti į kitus bilietus.

Papildoma informacija

Ar galiu gauti daugiau informacijos apie renginį telefonu?

Interneto svetainėje pateikiama išsami informacija apie renginį. Renginio puslapyje galima rasti jo išsamų aprašymą, renginio seansų datas ir laiką, salių schemas ir aprašymus, renginio vietos adresus, vietų skaičių ir bilietų kainas. 

Operatorius telefonu negalės suteikti papildomos informacijos apie renginį, nes visa turima informacija yra pateikta renginio puslapyje.

Ar galima nusipirkti bilietus į vietas, kurių nėra šioje interneto svetainėje?

Visus bilietus, kuriuos galima įsigyti, jūs matote salės schemoje. Jei kurių nors vietų nematote, tai reiškia, kad jų neturime.

Aš pateikiau užsakymą, bet negavau pranešimo elektroniniu paštu, ką daryti?

Jums apmokėjus užsakymą į jūsų el. paštą nedelsiant bus išsiųstas pranešimas. Jei pranešimo negavote, patikrinkite aplanką „Šlamštas“ arba „Nepageidaujamas paštas“. Taip pat gali būti, kad jūs neteisingai nurodėte savo el. pašto adresą.

Be to, visada savo bilietus galite rasti skiltyje „Mano užsakymai“.

Kaip interneto svetainėje iš anksto sužinoti apie naujus renginius?

Kiekvieną savaitę mes el. paštu siunčiame naujienlaiškį apie naujus renginius. Jei esate užsiregistravę interneto svetainėje, ją gausite automatiškai. Neužsiregistravę vartotojai gali užsiprenumeruoti naujienlaiškį  el. paštu.

Kaip atsisakyti naujienlaiškių el. paštu?


Atsiliepimas

Bendrovės rekvizitai

Įmonė:  UAB "Top Tik" 

darbo dienos I - V, nuo 9:00 iki 17:00

Įmonės kodas: 305620093 

Adresas: Apkasų g. 10C, LT-08229 Vilnius

Telefonas: +37064586866

El. pašto adresas: info@topticket.lt

Partnerių programa

Jau dabar pradėkite uždirbti pagal partnerystės programą.

Dalyvaudami svetainės TopTicket.lt partnerystės programoje, savo lankytojams Jūs galite papasakoti apie visus koncertus bei spektaklius ir tokiu būdu uždirbti nuo kiekvieno užsakymo.

Ir visą pagrindinį darbą atliekame mes:

- derybos ir sutartys su platintojais

- IT sprendimų vystymas ir internetinės svetainės palaikymas

- pagalba klientams

- užsakymų tvarkymas

- logistika ir buhalterija

Visa tai krenta ant mūsų pečių. Jums tereikės savo svetainėje patalpinti nuorodas į mūsų pristatomus renginius ir taip pradėti uždirbti nuo pat pirmojo kliento.

TopTicket.lt partnerystės programos pagrindai:

1.    Atskaitomybė

Visą savo pardavimų statistiką galite peržiūrėti per nukreipimo nuorodas bet kuriuo metu prisijungę prie savo asmeninės paskyros Topticket.lt svetainėje. Matysite ne tik bendrą įvykdytų užsakymų sumą, bet ir tokias detales kaip renginio pavadinimas, bilietų skaičius, užsakymo data ir, svarbiausia, užsakymo būsena.

2.    Patikimumas/užtikrintumas

Mūsų sistema automatiškai išduos slapukus kiekvienam lankytojui, kuris ateina pas mus per jūsų svetainę. Taigi, net jei lankytojas išeis iš svetainės neįvykdęs užsakymo, per 10-14 dienų visi jo užsakymai bus įtraukti į jūsų statistiką ir todėl atneš jums pelno.

3. Komisiniai

Komisinius mes aptarsime asmeninio pokalbio metu. Tačiau jau dabar galite būti tikri, kad tai priklausys nuo jūsų svetainės / tinklaraščio / forumo kokybės, jūsų resurso lankytojų skaičiaus ir, žinoma, nuo pardavimų. Juk kuo daugiau bilietų parduota, tuo daugiau uždirbsite!

Nuo ko pradėti?

 Pirmiausia turite išsiųsti laišką į mūsų el. paštą info@topticket.lt tema „Partnerių programa“. Šiame laiške prašome papasakoti apie savo svetainę, pateikti apsilankymų statistiką ir nurodyti kontaktinį telefono numerį. Įvertinę Jūsų pateiktą informaciją, mūsų darbuotojai susisieks su Jumis.


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį