KALENDORIUS

22 Rgp Ketvirtadienis Kt 20:00
Vilnius
LNM Gedimino pilies bokštas
Pirkti Bilietą Uždaryti Nuo €80

Aprašymas

Pirmą istorijoje koncertą Lietuvos nacionaliniame muziejuje ant Gedimino pilies kalno surengs legendinis Lietuvos atlikėjas – Andrius Mamontovas.

A. Mamontovas, komentuodamas jam Lietuvos nacionalinio muziejaus suteiktą progą surengti pirmąjį koncertą ant Gedimino pilies kalno, neslėpė susijaudinimo: „Vis dar negaliu tuo patikėti. Ta vieta yra ypatinga. Niekada net nebuvau pasvajojęs apie tai, kad ten bus leista surengti koncertą. Vis pagalvodavau, kad norėčiau ten užlipęs pakaukti vilku. Manau, kad šį kartą tikrai pavyks.“

Koncerto data ypatinga: rugpjūčio 22 d. – Andriaus Mamontovo penkiasdešimt septintojo gimtadienio ir trisdešimt šeštųjų Baltijos kelio datos minėjimo išvakarėse. 

Koncerte skambės legendinės ir publikos vienu balsu dainuojamos dainos, taip pat nauji, mažai kam girdėti kūriniai. Andrius Mamontovas atskleidė, kad šiam unikaliam koncertui nori parinkti tokias dainas, kurios tokioje lokacijoje skambėtų tinkamai – šviesiai ir iškilmingai.

Prie šio koncerto unikalumo prisidės ir specialiai jam kuriamos 3D vizualizacijos, kurios bus projektuojamos ant pilies sienų. Be to, nuo kalno viršūnės atsiverianti erdvė koncerto apšvietėjams pasitarnaus kaip beribė drobė, kurioje  A. Mamontovo muzika nušvis dar neregėtomis šviesos ir spalvų formomis.

Siekiant apsaugoti nacionalinį paveldą nuo garso poveikio ir sumažinti garso taršą mieste, vietoj įprastai muzikos įgarsinimui naudojamų priemonių, koncerto dalyviai pasirodymo klausys per moderniausią bevielių ausinių tinklą, kuris taip pat prisidės prie unikalios audiovizualinės renginio patirties. 

Šis koncertas – vienas iš devynių A. Mamontovo turo po Lietuvą „Vienas. Vasara“ pasirodymų. Liepos-rugpjūčio mėnesiais atlikėjas aplankys dar aštuonias nuostabiai gražias Lietuvos vietas: istorinius dvarus, marių, upių ir ežerų pakrantes bei kitas unikalias šalies lokacijas. Daugiau nei 40 metų scenoje pasirodantis A. Mamontovas šiame ture tęs ankstesniame ture „Vienas“ atkurtą koncertų formatą: pasirodys be orkestro, be akompanuojančios grupės – tik atlikėjas, instrumentai ir publika. Be to, koncerto metu publika turės galimybę ant lapelių užrašyti klausimus, o pauzėse tarp dainų išgirsti dainininko atsakymus. Vasaros turo koncertai bus itin jaukūs, romantiški ir vyks išskirtinai tik po atviru dangumi. 

Tikimasi, kad renginio diena bus šilta ir giedra, vis dėlto, renginio organizatoriai įspėja, kad bilietus spėję įsigyti žmonės, turėtų būti pasiruošę lietuviškos vasaros išdaigoms. Esant šlapioms ar vėsioms orų prognozėms, renginio dalyviai kviečiami pasirūpinti lietpalčiais ar kitomis komfortą užtikrinančiomis priemonėmis. 

Koncerto bilietų skaičius ribotas. Visos vietos sėdimos.

Artėjant koncertui bilietai brangs.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – 

Verta atkreipti dėmesį, kad visi koncerto dalyviai mėgausis vienodai geru garsu, kurį garantuos modernus bevielių ausinių tinklas, tačiau scenos ir atlikėjo matomumą lems sėdimų vietų sektoriai:

A sektorius: vietos šiame sektoriuje koncerto klausytojams užtikrins patį geriausią atlikėjo ir scenos matomumą. Klausytojai sėdės priešais pat sceną.

B ir C sektoriai: šiame sektoriuje sėdintys koncerto dalyviai gerai matys tiek sceną, tiek bendrą pilies ir ant jų projektuojamų 3D vizualizacijų visumą. B ir C sektoriai vienas po kito išsidėstys A sektoriaus užnugaryje.

D sektorius: toliausiai nuo scenos nutolęs sektorius klausytojams siūlys gėrėtis bendru renginio, šviesų, Aukštutinės pilies Kunigaikščių rūmų ir ant jų kuriamų vizualizacijų reginiu. D sektoriaus vietos išsidėstys arčiausiai Gedimino pilies bokšto bei baro, B ir C sektorių užnugaryje.

VIP zona: nors šis sektorius atokiau nuo scenos, tačiau svečiams garantuos išskirtinę progą koncertą stebėti kartu su vakarinio Vilniaus panorama. Be to, VIP zonoje sėdintys koncerto klausytojai turės prieigą prie atskiro baro, tualetų bei VIP poilsio zonos.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – 

Bilietų vaikams iki 6 metų nereikia, jei neužima atskiros sėdimos vietos. Vaikams nuo 7 metų – pilna bilieto kaina.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – 

Pirkdami bilietus į VšĮ „Creators 76“ organizuojamą renginį sutinkate, kad galite būti nufilmuoti ar nufotografuoti, o renginio metu padarytos nuotraukos ir (arba) vaizdo įrašai gali būti skelbiami viešai be papildomo Jūsų sutikimo socialiniuose tinkluose ir (ar) žiniasklaidos priemonėse. Jei nepageidaujate būti fotografuojami ir (arba) filmuojami arba nesutinkate su nuotraukų ir (arba) vaizdo medžiagos skelbimu, prašome apie tai informuoti renginio organizatorius.


Organizatorius
VŠĮ Creators 76. 
Jūros g. 2-35, LT-92118 Klaipėda
+37060404444 / hi@creators.lt
Įmonės kodas 305807310


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių.

Nuotraukos ir vaizdo medžiaga

Bendrinti