Aprašymas

Renginys vyks rusų kalba

„ANUOMET IR VISADA“

Autorinis Leonido Parfionovo vakaras apie šiandieną per praeities retrospektyvą.

Susitikimas su žurnalistu, dokumentinių filmų kūrėju ir visuomenės veikėju Leonidu Parfionovu - tai visada jaudinantis pokalbis apie praeitį, dabartį ir ateitį. Tai originalus, šviežias žvilgsnis į istoriją ir apie tai, kas vyksta aplink mus čia ir dabar.

L. Parfionovas papasakos apie naujo tomo „Anuomet 1961–1970“ leidimą iš knygų ciklo „Anuomet. Mūsų era“. Vienuoliktoji ciklo knyga yra didžiausia ir gausiausiai iliustruota. 1960-uosius autorius laiko kertiniais sovietų imperijos metais. Būtent juos dažniausiai  imituoja šiandieninė oficiali Rusijos politika, todėl epochos „įvykių-žmonių-reiškinių“ svarstymas yra ypač aktualus.

Leonidas Parfionovas pristatys ir kitus savo projektus: naujausius filmus bei serialą „Anuomet“, kurį ir dabar, persikėlimo sąlygomis, pavyko tęsti „Youtube“.

Taip pat bus atviras dialogas su žiūrovais bei atsakymai į klausimus, o susitikimo pabaigoje – autografų sesija.

Leonidas Parfionovas yra žurnalistas ir dokumentininkas. Televizijos ir knygų projektų „Anuomet. Mūsų era“ ir „Rusijos imperija“ autorius, daugelio dokumentinių filmų autorius, penkis kartus TEFI nugalėtojas, „Parfenon“ youtube kanalo ir dokumentinių filmų serijos „Anuomet“ autorius.

Renginyje bus prekiaujama nauja Leonido Parfionovo knyga „Anuomet 1961–1970 m. Mūsų era“. Norėdami užsisakyti knygą, užpildykite žemiau esančią formą. Po spektaklio – autografas ir fotosesija su Leonidu Parfionovu.

Norėdami užsisakyti knygą, užpildykite šią formą: knygą galite užsisakyti čia

Vilniaus Senasis TeatrasJ. Basanavičiaus g. 13, LT – 03108 Vilnius


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.


Nuotraukos ir vaizdo medžiaga

Bendrinti