Aprašymas

MALŪNO LOFTAS džiaugsmingai pristato talentingus Klaipėdos muzikos kūrėjus, konkurso LRT OPUS TALENTAS 2023 finalistus, grupes „IMANUELIS KANTAS“ ir „LE LEKOMOTYV“.

2024 03 09 koncerte išgirsite dvi talentingas Klaipėdos muzikos grupes, kurių autorinės dainos iš didelės Lietuviškų grupių gausos pateko į konkurso LRT OPUS TALENTAS 2023 pusfinalį, o vėliau komisijos buvo atrinktos į finalą. Ir finale jiems sekėsi puikiai! Grupės „Imanuelis Kantas“ daina sulaukė gausybę klausytojų simpatijų, o grupės „LE LEKOMOTYV“ daina „Dvilypis“ komisijos sprendimu laimėjo garbingą II-ą vietą! 

IMANUELIS KANTAS (prog-rock/post-rock)

Šeši, vieningi muzikantai. Tie, kurie nebijo rūko, miglos... Taip pat tie, kurie mėgsta futbolą, senąją Klaipėdą ir turi nenutrūkstamą ryšį su žuvimi, bet ne tik! Taip pat ir su klausytoju! Kvėpuok, kvėpuok, nes kartais reikia pailsėt, momentais tarp aukščiausiojo tobulumo ir godumo. Jie atėjo.

IMANUELIS KANTAS – daina „Calm Down You Old Barrow“ LRT OPUS TALENTAS 2023, finalistė.

https://open.spotify.com/track/4q2V0PAdgaGRUOl9IChTZY


LE LEKOMOTYV – Kadaise savo turkiškos virtuvės asortimentu klientus džiuginęs, o dabar pogrindžio auditorijų ausis lepinantis sekstetas iš uostamiesčio „LE LEKOMOTYV“ ne kartą yra sulaukęs kritikos dėl savo ekscentriškos kūrybos, kurią vieni myli, o kiti – nekenčia. Net ir pati pačiausia muzikos intelektualija nesupranta grupės gairių: „Tai čia kas, rokas, funkas ar romų džiazukas?“ Vieno atsakymo nėra. Tačiau, jog šešeriukės muzika yra lyg gaivus vandens gurkšnis iš kalnų šaltinio pasiklydusiam turistui, būtų sunkokai nuginčijama...

LE LEKOMOTYV – daina „Dvilypis“  LRT OPUS TALENTAS 2023, 2 vietos nugalėtoja.

https://www.youtube.com/watch?v=cvtrwfCT14g

https://www.youtube.com/watch?v=uUu5bhJbUGQ


Nepraleiskite jaunatviškos muzikinės energijos prisotinto vakaro Malūno lofte.

Durys: 19:00
Pradžia: 20:00
Bilietai: 8 Eur (renginio vakarą 10 Eur).
Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas.


Nuotraukos ir vaizdo medžiaga

Bendrinti