Schedule

04 Nov Saturday Sat 19:00
Alytus
Alytaus kultūros centras
Buy Ticket Close From €26
07 Nov Tuesday Tue 20:00
Panevėžys
Juozo Miltinio Dramos Teatras (Didžioji salė)
Buy Ticket Close From €30
10 Nov Friday Fri 20:00
Šiauliai
Šiaulių kultūros centras Didžioji salė
Buy Ticket Close From €26
17 Nov Friday Fri 19:00
Utena
Utenos kultūros centras Didžioji salė
Buy Ticket Close From €26
18 Nov Saturday Sat 19:00
Anykščiai
Anykščių kultūros centras
Buy Ticket Close From €26
24 Nov Friday Fri 19:00
Marijampolė
Marijampolės kultūros centras
Buy Ticket Close From €26
02 Dec Saturday Sat 19:00
Telšiai
Telšių kultūros centras
Buy Ticket Close From €26
03 Dec Sunday Sun 19:00
Mažeikiai
Mažeikių kultūros centras
Buy Ticket Close From €26
08 Dec Friday Fri 19:00
Tauragė
Tauragės kultūros centras
Buy Ticket Close From €26
09 Dec Saturday Sat 19:00
Šilutė
Šilutės kultūros ir pramogų centras
Buy Ticket Close From €26
12 Dec Tuesday Tue 19:00
Klaipėda
Žvejų rūmai (Didžioji salė)
Buy Ticket Close From €30
13 Dec Wednesday Wed 20:00
Kaunas
VDU didžioji salė
Buy Ticket Close From €30
03 Jan Wednesday Wed 20:00
Vilnius
Lietuvos nacionalinis dramos teatras (Didžioji salė)
Buy Ticket Close From €40

Description

Andriaus Mamontovo koncertinis turas „Vienas“ – mylimą atlikėją išvysime kitokiame amplua

Birželį praūžęs grandiozinis jubiliejinis Andriaus Mamontovo koncertas į Vilniaus Vingio parką sukvietė gausų būrį klausytojų. Kartu su Modesto Pitrėno vadovaujamu orkestru legendines dainas atlikęs tautiečių mylimas atlikėjas teigia, kad ši patirtis buvo lengva ir gera ir tiki, kad žmonių atmintyje šis neeilinis pasirodymas išliks ilgam.

Užklaustas, kaip jaučiasi prabėgus 40 metų scenoje, Andrius atvirauja, kad visi tie metai prabėgo labai greitai ir nepastebimai. Tačiau atsigręžus ir suskaičiavus visus išleistus albumus, surengtus koncertus ir aplankytas pasaulio šalis, prisiminti tikrai yra ką. Sakosi pasiilgstąs muzikos ir scenos, todėl klausytojų ilgai laukti nevers. Jau šį rudenį Andrių pamatysime kitokiame, šiek tiek neįprastame amplua.

Lapkričio 4 dieną prasideda Andriaus Mamontovo koncertinis turas, pavadinimu „Vienas“. Nuo lapkričio iki sausio besitęsiančiame ture atlikėjas aplankys net 13 Lietuvos miestų. Jo kurtų ir atliekamų legendinių dainų sulauks: Alytus, Panevėžys, Šiauliai, Utena, Anykščiai, Mažeikiai, Marijampolė, Telšiai, Tauragė, Šilutė, Klaipėda, Kaunas ir Vilnius.

Turo „Vienas“ metu Andrius scenoje pasirodys vienas. Ir tai nebus įprastas koncertas. „Dainas rašau vienas ir dažnai vienas įrašinėju savo albumus. Man patinka groti su grupe ir dideliais muzikantų kolektyvais, bet kai esi scenoje vienas, užsimezga daug artimesnis ryšys su klausytojais. Juolab, kad mėgstu panaudoti technologijas, kurios leidžia muzikai skambėti pilniau, net jeigu scenoje tik vienas žmogus. Planuoju pasiimti nedidelį robotą, grojantį perkusiniais instrumentais“, – apie klausytojų laukiančius pasirodymus pasakoja atlikėjas.

Žiūrovai turės galimybę ne tik pasiklausyti savo mėgstamiausių dainų, bet ir koncerto metu pabendrauti su pačiu Andriumi, užduoti jam klausimus. Nuolat savo dainoms vis kitokį atspalvį suteikiantis atlikėjas nori ir šį kartą nustebinti klausytojus naujais skambesiais, variacijomis ir įdomesniu pateikimu.

Paklausus ar turo „Vienas“ metu klausytojai išgirs jau simboliu tapusią „Laužo šviesą“, atlikėjas neslėpė šypsenos: „Manau, kad be „Laužo šviesos“ mano koncertai yra nebeįmanomi (šypsosi). Noriu apžvelgti tai, ką esu sukūręs per tuos 40 metų ir išlaikyti sveiką balansą tarp visų mylimų, naujesnių ir man labai brangių dainų.“

Andriaus Mamontovo koncertinis turas „Vienas“ startuoja lapkričio 4 d. Alytaus koncertų salėje. O pabaiga numatoma sausio 3 d. Vilniuje, naujai atidaromoje Lietuvos nacionalinio dramos teatro Didžiojoje salėje. Klausytojai turės progą išbandyti šios salės akustiką ir įrengtas naujas modernias technologijas.

Photo and video

Share