Aprašymas

Marcos Ayala Tango Company  

Tai spektaklis, nukeliantis mus prie tango šokio šaknų ir ištakų.  Tai laikas, kuriame klestėjo aistra ir troškimai. Jausmai virtę šokiu, kuriame susipynė skirtingos socialinės klasės.

Marcos Ayala - vienas garsiausių šiandienos Argentinos tango šokėjų ir šio šokio ambasadorių pasaulyje. Kartu su savo trupe jis atkuria išskirtinę vizualinę pasaką, gimusią iš jo meninės ir choreografinės koncepcijos, parodydamas šio šokio turtingumą.

XIX amžiaus viduryje tango buvo šokamas Argentinos tavernose. Tuo laiku Europoje šis šokis ilgą laiką buvo uždraustas, nes buvo laikoma, kad tai pramoga „žemesniųjų“ miesto klasių gyventojams. Senasis pasaulis pasidavė tik tada, kai suprato: pasaulyje nėra kito tokio šokio su tokia energija ir iššaukiančiu atvirumu. Tai nuolatinis judėjimas, tai solo ir duetai, nepaprasta elegancija, nepriekaištinga technika, meilės ir aistros atmosfera. Tai jėga, savanaudiškumas, pergalės ir sėkmės troškimas, galimybė šokio pagalba įveikti visas kliūtis, išeiti iš šešėlių į šviesą. Ir, žinoma, tai nuostabi muzika. Pajuskite tai patys, apsilankydami šiame išskirtiniame spektaklyje.

Trukmė: 2 valandos su pertrauka

Amžiaus riba 14+

Nuotraukos ir vaizdo medžiaga

Bendrinti